Malby a nátěry - Němčák

 

tel. 603 721 269

Používané materiály

Jupol

Logo LUB

Barva bílá difuzní odolná otěru malířská na bázi vodní disperze polyvinylacetátů. Nátěr lze obnovit 30x, podklad pevný, suchý, čistý, nové povrchy nutno impregnovat; balení 2 l, 5 l, 10 l, 15 l, průměrná spotřeba 0,19 l/m2. Lze tónovat přípravky DIPI COLOR, UNITON, nebo na 150 odstínů dle vzorníku v míchacích centrech JUB na počkání.

Primalex

Primalex STANDARD

Tradiční nátěr klasického hlinkového typu pro nenáročné aplikace. Propustný pro vodní páry. 

Použití: omítky ve vnitřních prostorech.

Primalex PLUS

Otěruvzdorný vnitřní nátěr s vysokou bělostí. Propustný pro vodní páry.

Použití: Omítky a sádrokartonové desky ve vnitřních prostorech. 

Primalex MALVENA

Fasádní akrylátová barva s výbornou kryvostí, vysokou bělostí a odolností proti povětrnostním vlivům na všechny druhy fasád mimo staré, proti vodě špatně izolované objekty. Odolná proti mytí a drhnutí dle DIN 53 778, díl 2. Propustná pro vodní páry.

Použití: vápenocementové omítky, břízolit, beton, pórobeton a pod. 

PRIMALEX PROCOLOR

Pro profesionální obarvování vnitřních nátěrů, fasádních barev, omítek, vodou ředitelných a syntetických barev vyvinul Primalex a.s. speciální kolorovací systém Primalex Procolor, ve kterém se tzv. báze Primalex Procolor obarvují na počítačem řízeném automatu nebo poloautomatu velmi kvalitními pigmenty.

COLORIFICIO

COLORIFICIO

MARMOLADA FINISH

Minerální fasádní nátěrová hmota na bázi velmi jemného hašeného vápna, synt. pojiva (3%) a inertních příměsí. Nesprašuje a po vyzrání je omyvatelná. Je prodyšná a odolná vůči plísním a bakteriím a má dezinfekční účinek.

Podklad: min. povrchy s běžnou vápenocementovou nebo cementovou omítkou. 

SILK PF 523

Minerální povrchová úprava na silikátové bázi, anorganických pigmentů a křemičitých inertních plniv o zrnitosti 0,1 - 0,3 mm s optimálním poměrem velikosti jednotlivých zrn.

Podklad: omítky s cementovým a vápenným pojivem, beton a hrubá omítka. 

FLORAL 402

Exteriérová fasádní nátěrová hmota s výbornou krycí schopností, prodyšností, vysokou životností a snadnou aplikací.

Podklad: cementová, vápenná i sádrová omítka, beton, azbestocement. 

FLORAL 508

Fasádní povrchová úprava na bázi jemného křemenného písku s velmi dobrou odolností vůči atmosférickým vlivům.

Podklad: běžné minerální podklady.

OIKOS

OIKOS

RAFFAELLO DECOR STUCCO

Vysoce paropropustný dekorační materiál vyrobený z přírodních minerálů na bázi vápenné mazaniny. Je určený pro napodobování antických dekorací s mramorovým efektem tzv.„Benátských štuků“. Jeho použití zaručí maximální paropropustnost a přirozené dýchání stěn. Výrobek je čistě přírodní, neobsahuje žádné syntetické materiály, je omyvatelný a vysoce odolný proti znečištění a působení světla. Je bez zápachu, netoxický, nehořlavý a šetrný k životnímu prostředí.

RAFFAELLO MADREPERLATO

Vysoce paropropustný dekorační materiál s perleťovým efektem, vyrobený z přírodních minerálů na bázi vápenné mazaniny. Je určený pro použití v kombinaci s materiálem RAFFAELLO DECOR STUCCO firmy OIKOS pro napodobování antických dekorací s mramorovým efektem - tzv. „Benátských štuků". Pomocí materiálu RAFFAELLO MADREPERLATO firmy OIKOS dosáhneme efektu perleťového vzhledu dekorace. Jeho použití zaručí maximální paropropustnost a přirozené dýchání stěn. Výrobek je čistě přírodní, neobsahuje žádné syntetické materiály, je omyvatelný a vysoce odolný proti znečištění a působení světla. Je bez zápachu, netoxický, nehořlavý a šetrný k životnímu prostředí.

ULTRASATEN

Akrylátový 100% omyvatelný email na stěny bez organických rozpouštědel s vysokou odolností proti otěru. Je vyráběn v lesklém, matném a polomatném provedení. Díky svému speciálnímu složení zaručuje vysokou krycí schopnost při malé síle vrstvy. Je autodilatační, nezanechává stopy po tazích štětce či válečku. ULTRASATEN firmy OIKOS je maximálně omyvatelný, lze použít i vybrané přípravky k plošné dezinfekci užívané například v nemocnicích. Svým složením zabraňuje vzniku plísní a je ideální pro případy kdy je třeba spojit estetické a technické vlastnosti. Jeho použití je proto obzvlášť vhodné na povrchy, které jsou vystaveny silnému znečištění a jsou náročné na údržbu - veřejné prostory, školy, školky, nemocnice a pod. Jedná se o výrobek vysoké kvality s normou DIN 53778 S-W-M. Je bez zápachu, netoxický a šetrný k životnímu prostředí.

TOLLENS

TOLLENS

TOLLENS - francouzské nátěrové hmoty - tradiční evropská značka prezentuje na českém trhu naším prostřednictvím ucelený sortiment nátěrových hmot, barev a laků pro stavebnictví a přidružené oblasti. Kvalitní produkty, rychlý a komplexní servis, technické poradenství, síť prodejců, přijatelné ceny a mnoho dalších aspektů řadí Tollens dlouhodobě ke špičce v oboru. K nejrozšířenějším výrobkům patří fasádní a interiérové nátěrové hmoty, luxusní dekorativní systémy, nátěry na dřevo a kovy. Nedílnou součástí nabídky jsou samozřejmě také tmely, penetrační nátěry.

Dulux

Dulux je synonymem pro vysoce kvalitní nátěrové hmoty, původem z Velké Británie. Dulux umožňuje kreativní úpravy interiérů i exteriérů, hodí se pro všechny druhy povrchu a materiálu. Nabídka Duluxu obsahuje také speciální nátěry na použití v kuchyni či v koupelně, nebo otěruvzdorné podlahové laky a barvy na dřevo, kov či beton, dále také fasádní a tzv. kreativní a specifické nátěry jako např. fládrovací nátěry, mramory atd.

Paleta Duluxu se může pochlubit až 12 000 odstíny barev. A protože barvy, stejně jako lidé mají své charaktery, používá Dulux rozdělení barev na 4 hlavní skupiny, v kterých si barvy zachovávají jednotlivé charakteristiky, a které Vám umožní skombinovat barvy tak, aby působily harmonicky.

BALAKRYL

BALAKRYL

BALAKRYL UNI mat - V 2045

Barva disperzní akrylátová univerzální.

Použití: univerzální vodou ředitelná barva pro venkovní i vnitřní použití na dřevo, kovy (i pozinkované plechy, hliník), beton a další. Balakryl Uni mat se díky svým vlastnostem stal nejprodávanější univerzální vodou ředitelnou barvou v ČR (zdroj: výzkum spol. Incoma Research). Navíc získal ocenění za jakost Czech Made.

HET

Logo HET

BRILLANT

Omyvatelná interiérová barva.

BRILLANT-100

Omyvatelná interiérová barva.

BRILLANT-P, BRILLANT-Q, BRILLANT-R

Dekorační interiérová barva.

HETLINE

Speciální interiérová barva na sádrokarton.

HETLINE-FORTE

Univerzální interiérová barva na sádrokarton štukového vzhledu.

HETLINE-LF

Univerzální otěruvzdorná interiérová barva.

JUNIOR, JUNIOR-PLUS

Vysoce paropropustná interiérová barva.

KLASIK

Vysoce paropropustná interiérová barva s vyšší bělostí.

KLASIK-COLOR

Tónovaná vysoce paropropustná interiérová barva s vyšší bělostí.

SUPERMALBA PRÁŠKOVÁ

Klasický malířský nátěr.

:: Malířství a natěračství - Němčák :: Tel: +420 123 456 789 :: E-mail: Libor.Nemcak@seznam.cz :: Stránky vytvořil Martin Nezval ::